27-29 жовтня 2023 р. в Києві відбулася “Осіння Майстерня Сузукі”, яку відвідали більше ніж 100 учасників з різних куточків України. Викладачі та діти мали групові репетиції ансамблів, оркестрів, різноманітні творчі арт-терапевтичні заняття (художня майстерня, плетіння мандал, музична терапія).
![](http://www.suzukimethod.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/DSC_9164-1024x681.jpg)
![](http://www.suzukimethod.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/DSC_9174-1024x681.jpg)
![](http://www.suzukimethod.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/DSC_9182-1024x681.jpg)
![](http://www.suzukimethod.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/DSC_9219-1024x681.jpg)
![](http://www.suzukimethod.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/DSC_8540-1024x681.jpg)
![](http://www.suzukimethod.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/DSC_8619-1024x681.jpg)
Це були три дні щастя та радості, коли діти, викладачі та батьки повністю занурилися в творчій процес.
![](http://www.suzukimethod.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/DSC_8311-1024x681.jpg)
![](http://www.suzukimethod.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/DSC_8136-1024x681.jpg)
![](http://www.suzukimethod.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/DSC_8211-1024x681.jpg)
![](http://www.suzukimethod.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/DSC_8540-1024x681.jpg)
![](http://www.suzukimethod.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/DSC_8650-1024x681.jpg)
![](http://www.suzukimethod.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/DSC_9196-1024x681.jpg)
Фінальний концерт “Осінньої Майстерні Сузукі” відбувся в Будинку вчених 29 жовтня 2023 р. Діти та викладачі із задоволенням представили програму, яку підготували на репетиціях.
![](http://www.suzukimethod.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/DSC_9483-1024x681.jpg)
![](http://www.suzukimethod.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/DSC_9480-1024x681.jpg)
![](http://www.suzukimethod.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/DSC_9399-1024x681.jpg)
![](http://www.suzukimethod.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/DSC_9441-1024x681.jpg)
![](http://www.suzukimethod.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/DSC_9445-1024x681.jpg)
![](http://www.suzukimethod.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/DSC_9658-1024x681.jpg)
Захід відбувся завдяки фінансовій підтримці донорів з усього світу.
Дякуємо за те, що підтримуєте наших дітей та викладачів в такий нелегкий час!