![](http://www.suzukimethod.in.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2022-07-15_07-41-58-1024x768.jpg)
![](http://www.suzukimethod.in.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2022-07-14_19-45-05-1024x576.jpg)
![](http://www.suzukimethod.in.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2022-07-14_19-46-59-1024x576.jpg)
![](http://www.suzukimethod.in.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2022-07-15_07-41-56-1024x463.jpg)
10-14 липня 2022 р. в Києві відбулася “Дитяча оркестрова майстерня 2022”.
Завдяки фінансовій підтримці від донорів з різних країн Українська Національна Сузукі Асоціація організувала і провела цей захід для українських учнів і викладачів.
Чотири дні інтенсивних репетицій, які проводили викладачі Олена Осікова з Сєвєродонецька Луганської області, Олена Мельничук з Корюківки Чернігівської області, а також Валдас Повілайтіс (Литва), і ми презентували цей фінальний концерт.
Дякуємо всім, хто нас підтримував і продовжує підтримувати.